EKZN160ETD102MJ16S
MFR.Part #
EKZN160ETD102MJ16S
JLCPCB Part #
C841630
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16V 16mm 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS