EKMZ421VSN331MQ35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMZ421VSN331MQ35S
JLCPCB Part #
C1616641
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 330uF 35mm 420V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS