ELXM3B1VSN271MQ35S
MFR.Part #
ELXM3B1VSN271MQ35S
JLCPCB Part #
C1605987
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.23A@120Hz 10mm 25.4mm 270uF 315V 35mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS