E36D201LPN222TC67U
MFR.Part #
E36D201LPN222TC67U
JLCPCB Part #
C3815568
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 200V 22.22mm 2200uF 50.8mm 67mm 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS