ELXM3B1VSN821MA50S
MFR.Part #
ELXM3B1VSN821MA50S
JLCPCB Part #
C1611929
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.7037A@50kHz 315V 35mm 50mm 7000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS