EKMQ351VSN151MP30S
MFR.Part #
EKMQ351VSN151MP30S
JLCPCB Part #
C1604000
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1726A@50kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 350V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS