ELXM451VSN471MA50S
MFR.Part #
ELXM451VSN471MA50S
JLCPCB Part #
C1611391
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 35mm 450V 470uF 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS