EKXG451ELL100MK20S
MFR.Part #
EKXG451ELL100MK20S
JLCPCB Part #
C133446
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 20mm 450V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS