B43505A5397M82
MFR.Part #
B43505A5397M82
JLCPCB Part #
C1612684
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 390uF 450V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS