EKMM3B1VSN331MR30S
MFR.Part #
EKMM3B1VSN331MR30S
JLCPCB Part #
C1609757
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9019A@50kHz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 315V 330uF 753mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS