ESMG401ELL220MK25S
MFR.Part #
ESMG401ELL220MK25S
JLCPCB Part #
C5113969
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 205mA@120Hz 22uF 25mm 400V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS