ERLA251LIN122KA45M
MFR.Part #
ERLA251LIN122KA45M
JLCPCB Part #
C1610436
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 14.2mm 250V 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 8.52A@50kHz ±10% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS