ELXM351VSN391MA35S
MFR.Part #
ELXM351VSN391MA35S
JLCPCB Part #
C1608239
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3023A@50kHz 350V 35mm 35mm 390uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS