ELXM3B1VSN391MR35S
MFR.Part #
ELXM3B1VSN391MR35S
JLCPCB Part #
C1606470
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2022A@50kHz 30mm 315V 35mm 390uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS