EKYB500ELL152MM25S
MFR.Part #
EKYB500ELL152MM25S
JLCPCB Part #
C1580256
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.734A@120Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 18mm 21mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS