ELXY100ETD102MJ20S
MFR.Part #
ELXY100ETD102MJ20S
JLCPCB Part #
C1596391
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.04A@100kHz 1000uF 10V 10mm 20mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS