EKZN350ELL561MK16S
MFR.Part #
EKZN350ELL561MK16S
JLCPCB Part #
C1597515
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 35V 35mΩ 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS