ELXS161VSN122MA25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXS161VSN122MA25S
JLCPCB Part #
C1606708
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 2.91A@120Hz 25mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS