ELXS161VSN222MA35S
MFR.Part #
ELXS161VSN222MA35S
JLCPCB Part #
C1609244
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2200uF 35mm 35mm 4.07A@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS