ESMQ451VSN561MR50S
MFR.Part #
ESMQ451VSN561MR50S
JLCPCB Part #
C1579425
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.82A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS