ELXS451VSN391MA35W
MFR.Part #
ELXS451VSN391MA35W
JLCPCB Part #
C1608245
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4453A@50kHz 35mm 35mm 390uF 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS