EKXJ221ELL391ML50S
MFR.Part #
EKXJ221ELL391ML50S
JLCPCB Part #
C1606310
Package
Plugin,D16xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 220V 3.6A@100kHz 390uF 50mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS