ESMQ451ELL330ML25S
MFR.Part #
ESMQ451ELL330ML25S
JLCPCB Part #
C1605744
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 324mA@100kHz 33uF 450V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS