ELXS3B1VSN561MR35S
MFR.Part #
ELXS3B1VSN561MR35S
JLCPCB Part #
C1498744
Package
Plugin,D30xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 30mm 315V 37.5mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D30xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS