ELXM351VSN151MQ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXM351VSN151MQ30S
JLCPCB Part #
C1604563
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2584A@50kHz 10mm 150uF 25.4mm 30mm 350V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS