ERHB5H1LGC182ME80U
MFR.Part #
ERHB5H1LGC182ME80U
JLCPCB Part #
C1615333
Package
Bolt,D76.2xL80mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 31.5mm 575V 76.2mm 8.4A@3kHz 80mm ±20% 螺栓,D76.2xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS