EKMW421VSN181MQ25S
MFR.Part #
EKMW421VSN181MQ25S
JLCPCB Part #
C1609119
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.02A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 25mm 420V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS