LLG2W221MELZ40
MFR.Part #
LLG2W221MELZ40
JLCPCB Part #
C5782056
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 22mm 40mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS