EKXJ221ELL271MU50S
MFR.Part #
EKXJ221ELL271MU50S
JLCPCB Part #
C1601608
Package
Plugin,D14.5xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 14.5mm 2.95875A@100kHz 220V 270uF 50mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS