EKYB100ELL103MMN3S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYB100ELL103MMN3S
JLCPCB Part #
C1599397
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10V 18mm 31.5mm 4.22A@100kHz 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS