EGPD500ELL222MU40H
MFR.Part #
EGPD500ELL222MU40H
JLCPCB Part #
C1600696
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 14.5mm 2200uF 29mΩ@100kHz 3000hrs@135℃ 40mm 5.63A@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS