EGPA630ELL821ML30S
MFR.Part #
EGPA630ELL821ML30S
JLCPCB Part #
C1600858
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 2.33A@100kHz 30mm 5000hrs@125℃ 53mΩ@100kHz 63V 820uF ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS