E32D350MLN124MCB7U
MFR.Part #
E32D350MLN124MCB7U
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 22.2mm 31.3936A@50kHz 35V 50.8mm 6.1mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS