HHXD630ARA330MJA0G
MFR.Part #
HHXD630ARA330MJA0G
JLCPCB Part #
C2157924
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 126mA@120Hz 30mΩ 33uF 5000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS