EKMS551VSN101MR25S
MFR.Part #
EKMS551VSN101MR25S
JLCPCB Part #
C7183021
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 550V 820mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS