ELXV6R3ELL562MK40S
MFR.Part #
ELXV6R3ELL562MK40S
JLCPCB Part #
C1599033
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.722A@120Hz 12.5mm 24mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 5600uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS