ESMQ161ELL330MJ16S
MFR.Part #
ESMQ161ELL330MJ16S
JLCPCB Part #
C5113990
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 16mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS