APXT6R3ARA331MF61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXT6R3ARA331MF61G
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 2.6A@100kHz 26mΩ 330uF 6.1mm 6.3V 6.3mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS