ESMG201ELL470MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMG201ELL470MK20S
JLCPCB Part #
C5113955
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 200V 20mm 270mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS