ELXM451VSN221MA35S
MFR.Part #
ELXM451VSN221MA35S
JLCPCB Part #
C1594481
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7303A@50kHz 10mm 220uF 35mm 35mm 450V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS