E36D200LPN164UEA5U
MFR.Part #
E36D200LPN164UEA5U
JLCPCB Part #
C20232873
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.16F 105mm 20V 31.8mm 76.2mm Bolt,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS