ELXV101EMC271MK40S
MFR.Part #
ELXV101EMC271MK40S
JLCPCB Part #
C1845455
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 270uF 40mm 5000hrs@105℃ 563.5mA@120Hz 5mm 60mΩ ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS