B43501D2108M80
MFR.Part #
B43501D2108M80
JLCPCB Part #
C1610751
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
1000uF 250V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS