ELXZ160ETC470MEB5D
MFR.Part #
ELXZ160ETC470MEB5D
JLCPCB Part #
C1592640
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 2000hrs@105℃ 31.5mm 47uF 500mΩ 5mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS