EKMH401VNN331MR45W
MFR.Part #
EKMH401VNN331MR45W
JLCPCB Part #
C1607460
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9877A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 400V 45mm 753mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS