ECLJ1325102M035P00
MFR.Part #
ECLJ1325102M035P00
JLCPCB Part #
C156775
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS