ECRF1016220M251P00
Extended
- Manufacturer
- Guangdong TOPAZ Elec Tech
- MFR.Part #
- ECRF1016220M251P00
- JLCPCB Part #
- C156841
- Package
- Plugin,D10xL16mm
- Description
- 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 22uF 250V 400mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS