ECLF1322330M401P00
MFR.Part #
ECLF1322330M401P00
JLCPCB Part #
C156529
Package
Plugin,D13xL22mm
Description
13mm 22mm 3000hrs@105℃ 33uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS