ERF2G3R3M060900Y-1
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERF2G3R3M060900Y-1
JLCPCB Part #
C7494723
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
3.3uF 400V 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS