ECRE1821470M401V00
MFR.Part #
ECRE1821470M401V00
JLCPCB Part #
C156615
Package
Plugin,D18xL21mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 21mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS